Rođen 17. novembra 1975. godine u Beogradu. Fotografijom se bavi od 2002. godine. Na samom početku sam bio saradnik u nevladinoj organizaciji "Prijatelji dece Srbije", bavio sam se dokumentarnom fotografijom. Bio sam urednik fotografije u listu "Dečja prava" od 2003. do 2006. godine.
Dve godine bavljenja fotografijom je bilo dovoljno da organizujem svoju prvu samostalnu izložbu pod nazivom "Beograd u mom oku", koja se održala u Beogradu u januaru 2004. godine u "Zavodu za proučavanje kulturnog razvitka". Druga samostalna izložba pod istim nazivom održana je u Vranju u oktobru 2006. godine u galeriji "Narodnog Univerziteta". Treća samostalna izložba proistekla je iz dokumentarne foto arhive "Prijatelji dece Srbije" i održana je u Beloj Palanci u decembru 2006. u gimnaziji pod nazivom "Atlas Budućnosti", povodom lokalnog plana akcije i 60 godina UNICEF-a.
U svet digitalne fotografije ušao sam 2005. godine kao stalno zaposleni printerista u fotografskoj laboratoriji "Foto Image" (Color Foto), gde sam stekao dragoceno iskustvo u postprodukciji. Venčanom fotografijom se aktivno bavim od 2005. godine. Veštinu fotografisanja mladenaca stekao sam kao saradnik sa brojnim iskusnim kolegama, a izdvojio bih tim "Photo Exit" sa kojim sam stekao najveće iskustvo. Svo ovo znanje sa zadovoljstvom danas primenjujem na venčanjima. Venčanje je za mene umetnost...
2026 FotoS - Sva prava zadržana. | Designed by FotoS